Поскаржитись

Новий паспортний сервіс (без черг)

30/11/2017 | | Бізнес, фінанси, державні установи | Львів

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в найбільший на західній Україні паспортний сервіс (Львів, Словацького 1), де "НЕМА" черг.

День перший 25.11 (субота), половина одинадцятої ранку, беру талончик з номером 160, дівчинка обіцяє, що за годину прийде моя черга, хоть на табло було чітко видно номер 50, який мав обслуговуватись за 28 хвилин. Через годину нумерація змістилась ближче до номера 100.

Пройшла ще одна година і вже останній номер був ближче до 150. Сидимо і чекаєм вже в залі на свою чергу, а черга не рухається взагалі. Кажуть що завис сервер, чекаємо 1, 2, 3 години, сильно завис, але основне що "БЕЗ ЧЕРГ". Дочекались 16.00, поставили печатки на талони і перенесли 100+ людей на понеділок і всім обіцяють, що без черги. Зпланував поїздку на обід, щоб зранку до обіду там не сидіти, але як виявилось, сервери дальше не працювали і про це мене не вони повідомили. Вівторок, їду вже зранку, провели нас без черги до кабінки, взялись за обробку даних і знову висне сервер. Відсилають мене на оплату послуг, простояв в черзі з 10 чоловік і виявляється, що автомат не приймає купюри номіналом 500 гривен і також карточки. Матюкаюсь, стаю в чергу до іншого терміналу, який ніби є більш адекватний і з ним також якісь проблеми. Черга стоїть, десь за годину часу мені вдалось оплатити послуги і я повернувся в кабінку.

Поміж проблемами з сервером, оператору все таки вдавалось зробити певні маніпуляції. І знову проблема, виявляється, що існуючі паспорта моїх дітей ще не є виданими, відповідно запит на вироблення нових паспортів не проходив. Прийшлось ще раз відвідувати цю чудову структуру "без черг" для остаточного вирішення всіх питань. І саме основне, не терміновий паспорт обіцяють зробити за 3 місяці, будем чекати.Відгуки користувача Dron

 • відсутні

Коментарі (2)

 1. Олена
  Олена на 10.03.2019
  Жахливо! Менеджери залу неотесані корови! Досвіду спілкування з людми зовсім не мають!
 2. Ірина
  Ірина на 13.08.2019
  Жах. Пройшло два місяці а паспорту нема. Питаю чому я так довго чекаю ще хамлять не подобається не користуйтесь нашими послугами. Слів нема.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі