Поскаржитись

Недобросовісний продавець vovamobile на aukro

28/12/2014 | | Бізнес, фінанси, державні установи | Запоріжжя

Надумав придбати новий телефон, зайшов на aukro, знайшов потрібну модель і замовив. Продавець вийшов на зв'язок, запитав колір і повідомив про незначне збільшення ціни, я погодився з цим. Через 2-3 дні продавець зв'язується зі мною і знову повідомляє про збільшення ціни, цього разу приблизно на 400 гривен (у зв'язку зі скачком долара). Я знову підтвердив готовність купити товар. Забрав телефон за кілька днів, саме перше що було не так - це 1 сім замість двох, відсутність чохла і додаткової батареї. Але відносно інших параметрів телефона (4 ядра 1.6GHz, 2Gb RAM), це були дрібниці. Наступного дня вз'явся тестувати за допомогою різних програм і виявляється не так все радісно, процесор 2 ядра 1.2GHz, а оперативки взагалі 256Мб. Програми та ігри вилітають або телефон просто висне. Екран притиснений в одному місці і має один битий піксель.

Зв'язався з продавцем для пояснень, але нічо з того не вийшло, він провини не визнає, а чохол і батарея виявляється іде тільки з моделями інших кольорів. Щоб розійтись я вимагав відправити мені саме цих два елемента. Відповіді від продавця не було і я йому поставив негативний відгук на аукро. Наступного ранку приходить емейл щоб я забрав відгук і він мені вишле те, що я прошу. Я відписав, що приберу відгук тільки після того, як отримаю посилку. Все на тому і зупинилось. Забув саме основне - це дані про шахрая:

Владимир Юрьевич Правка
ул. Ленина 20
50008 Запорожье
Запорожская
Украина
vova.pravka@mail.ru
+380978297612Відгуки користувача andriy

 • відсутні

Коментарі (3)

 1. Сергей
  Сергей на 02.01.2015
  Покупал у этого продавца телефон, все отлично работает и качество на высоте! Не занемайтесь антирекламоф! Люди не ведитесь на эту пургу! Продавец проверенный!
 2. andriy
  andriy на 12.01.2015
  Це не є антирекламою, а реальний відгук. Можу вислати всі тести і фото, якщо комусь цікаво.
 3. Юрий
  Юрий на 19.01.2015
  Товар этого продавца совсем не соответсвует заявленным параметрам, постоянно тормозит и виснет. Подтверждаю что это не тот апарат что в описание лота.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі