Поскаржитись

Недобросовісний продавець vovamobile на aukro

28/12/2014 | | Бізнес, фінанси, державні установи | Запоріжжя

Надумав придбати новий телефон, зайшов на aukro, знайшов потрібну модель і замовив. Продавець вийшов на зв'язок, запитав колір і повідомив про незначне збільшення ціни, я погодився з цим. Через 2-3 дні продавець зв'язується зі мною і знову повідомляє про збільшення ціни, цього разу приблизно на 400 гривен (у зв'язку зі скачком долара). Я знову підтвердив готовність купити товар. Забрав телефон за кілька днів, саме перше що було не так - це 1 сім замість двох, відсутність чохла і додаткової батареї. Але відносно інших параметрів телефона (4 ядра 1.6GHz, 2Gb RAM), це були дрібниці. Наступного дня вз'явся тестувати за допомогою різних програм і виявляється не так все радісно, процесор 2 ядра 1.2GHz, а оперативки взагалі 256Мб. Програми та ігри вилітають або телефон просто висне. Екран притиснений в одному місці і має один битий піксель.

Зв'язався з продавцем для пояснень, але нічо з того не вийшло, він провини не визнає, а чохол і батарея виявляється іде тільки з моделями інших кольорів. Щоб розійтись я вимагав відправити мені саме цих два елемента. Відповіді від продавця не було і я йому поставив негативний відгук на аукро. Наступного ранку приходить емейл щоб я забрав відгук і він мені вишле те, що я прошу. Я відписав, що приберу відгук тільки після того, як отримаю посилку. Все на тому і зупинилось. Забув саме основне - це дані про шахрая:

Владимир Юрьевич Правка
ул. Ленина 20
50008 Запорожье
Запорожская
Украина
vova.pravka@mail.ru
+380978297612Відгуки користувача andriy

 • відсутні

Коментарі (3)

 1. Сергей
  Сергей на 02.01.2015
  Покупал у этого продавца телефон, все отлично работает и качество на высоте! Не занемайтесь антирекламоф! Люди не ведитесь на эту пургу! Продавец проверенный!
 2. andriy
  andriy на 12.01.2015
  Це не є антирекламою, а реальний відгук. Можу вислати всі тести і фото, якщо комусь цікаво.
 3. Юрий
  Юрий на 19.01.2015
  Товар этого продавца совсем не соответсвует заявленным параметрам, постоянно тормозит и виснет. Подтверждаю что это не тот апарат что в описание лота.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

кві14
МРЕВ на Данила Апостола

МРЕВ або "Регіональний сервісний центр МВС". Що насправді...

січ18
Гідробокс Apollo TS-41W

По рекомендації більшості продавців, ми зупинилися на цій кабінці,...

Коментарі