Поскаржитись

МРЕВ на Данила Апостола

14/04/2017 | | Бізнес, фінанси, державні установи | Львів

МРЕВ або "Регіональний сервісний центр МВС". Що насправді змінилось крім назви? Так, скасували довідку-рахунок, спростили деякі процеси, але в загальному одні й ті ж самі, в більшості недовольні лиця залишились на місцях. Мені потрібно було звернутись туди для заміни свідоцтва про реєстрацію автомобіля через помилку у номері кузова. Опишу кроки які прийшлось зробити для цього:

1. Взяв талон з номером у черзі.

2. Вистояв у черзі до експерта, тут цікаве наступне - з одного боку черга для простих смертних (до середини внутрішнього двору), а з іншого боку "рішайли" завозять своїх клієнтів, відповідно екперт відлучається до них час від часу (відео у додатку). Для огляду одного автомобіля витрачається до 5 хвилин. Після огляду треба дочекатись висновку експерта (15хв) та оплатити його послуги.

3. З квитанцією іду до наступної точки (15 вікно) для заключення експертного рішення з підписами і печатками керівника.

4. Вертаюсь до пункту обслуговування клієнтів зі всіма паперами, де мене знову відсилають в касу для оплати самої послуги по заміні свідоцтва.

5. Іду через дорогу в касу, а саме Банк Січ. Хто не в курсі - це колишня "Київська Русь", яка збанкрутіла, їй провели ребрендинг і дальше відмивають гроші.

6. Знову повертаюсь на початкову точку, де сидять сидять три чоловіка за моніторами. Передаю одному з них всі документи і чеки, мене просять сісти і почекати кілька хвилин, тому що вони мають звірити інформацію і відкладає папери в сторону. Стою і спостерігаю за ними, один сидить, клікає мишою і посміхається, другий з серйозним обличчям перетосовує папери, а третій бавиться айФоном. Приблизно за 10 хвилин перший бере мої документи, які стояли в стороні і самі себе перевіряли, оголошує моє прізвище і просить пройти у великий зал та чекати своєї черги.

7. Ось я у великій залі, дочікуюсь своєї черги, працівник оглядає мої документи і знову виявляє помилку в номері кузова, яку допустили у третьому пункті.

8. Прямую знову до експерта для роздруку фотографій і з ними в 15 вікно. Трохи нервів і підвищеного тону дають свій результат, а саме виправили помилку і роздрукували ще раз за 2 хвлини.

9. Вертаюсь зі всім добром до столу, де мене обслуговували, віддаю всі бумаги, молодий чоловік записує мій номер телефону і обіцяє задзвонити на протязі тижня.

10. З полегшенням видихаю, покидаю приміщення і їду на роботу.

Насправді тільки у великому залі відчуваються якісь зміни, замість засклених будок, які були раніше, зараз розмістили кілька рядів зі столами, де обслуговують клієнтів. Кожне місце обладнане електронним табло, на якому відображається номер стола і номер клієнта, та камерою спостереження. Практично на всіх місцях працюють молоді люди і як мені здалось, вони ще не є частиною тої гнилої системи. У всіх точках від експерта до пункту обслуговування клієнтів, працівники не зацікавлені в обслуговуванні простих людей, а швидше в обслуговуванні vip гостей, які приходять з "рішайлами", відповідно і отримують свій відсоток.

ps: "рішайло" - професія, яка дозволяє поза чергою обслуговувати своїх клієнтів у різних сферах, в даному випадку в експерта, в касі та інших точках. Ці люди володіють неабиякою хамовитістю та сміливістю, в більшості випадків - це колишні працівники або родичі працівників, тому і почуваються як вдома.

pps: через два тижня мені передзвонили і повідомили про те, що підтвердження з Києва вже є. В той же день я вирішив закінчити цю справу і поїхав до "Регіонального сервісного центру". Вся процедура тривала ще дві з лишнім години, тобто звірка всіх номерів і друк нового свідоцтва про реєстрацію автомобіля.Коментарі (2)

  1. Іван
    Іван на 15.01.2019
    Переоформляв машину пару днів тому, нічого там не помінялось. "Рішайли" дальше ходять, проводять свої машини без черг. В середині попав на 14 стіл, обслуговував мене Олександр Гейц, не приємний персонаж і хамовитий.
  2. Андрій
    dron на 18.03.2019
    Мав нагоду відвідати цей заклад і в котрий раз переконуюсь яке то багно. Люди приїжджають на 4-5 годину ранку, щоб записатись у чергу, але при настанні 9:00, той папір вже нікому не потрібен, народ нагло проривається в середину і штурмує стіл, хто перший, того і тапки, бидла хватває всюди. Менеджеру, який видає талони, той список так само до одного місця, він вже має в 9 годині стопку документів, яку йому передають рішайли. Те саме з експертом та в інших точках. Підходиш до експерта з питанням, а він у хамській манері щось булькне, потім чогось не додасть при огляді, а ти бігаєш як баран по колу, то в зал, то до експерта, то в касу. А що тобі ще робити, в тебе ж дохріна вільного часу. Більш менш ввічливий персонал - це працівники, які обслуговують людей безпосередньо в основному залі, а всі решта дивляться на тебе як на кусок гівна.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі