18/01/2014

Вибираємо відеореєстратор для автомобіля

Автомобільні відеореєстратори (Car DVR) набувають все більшої популярності у даний час, адже основним його призначенням є запис відео того, що відбувається навколо автомобіля та у салоні, тим самим Ви можете мати докази у різних конфліктних ситуаціях.

Основною перевагою автомобільного відеореєстратора перед іншими приладами відеозйомки є те, що запис у ньому відбувається циклічно, тобто при заповненні пам'яті нові відефрагменти починають записуватися поверх старих. При цьому реєстратор записує фрагменти не суцільний відеозаписом, а відносно короткими (3, 5, 10 хвилин) фрагментами, відповідно при заповненні пам'яті відбувається її очищення та запис наступного фрагменту. Між цими діями можлива затримка у записі відео і це залежить як від конкретних моделей реєстраторів, так і від класу карти пам'яті.

Існують різні варіанти виготовлення автомобільних DVR систем, тобто комбінації з іншими пристроями, приведемо декілька прикладів:

  • інтеграція з навігаційною системою
  • поєднання із зеркалом заднього виду, на якому є виділений сектор для перегляду зображення з камери
  • суміщені з радар-детекторами
  • окремий блок-контролер, до якого можна приєднати певну кількість відеокамер, а сам блок з'єднати з мультимедійною системою автомобіля (це є найдорожчий варіант)

Якщо розглядати найбільш популярні моделі, то основними характеристиками тут є: форм-фактор (моноблок або розкладний), кількість камер (переважно 1 або 2), кут огляду (40-150°), роздільна здатність відео (1280x720 та 1920x1080), частота кадрів запису (FPS), формат відеостискання (MPEG-4 або H.264), наявність інфрачервоної підсвітки та вбудованого акумулятора.

Відеореєстратор із цінової категорії до 500 гривен може мати хороші характеристики та роздільну здатність HD або Full HD, але це не дасть Вам якісної картинки, оскільки у них використовується не якісна оптика та дешева матриця і роздільна здатність картинки збільшується програмно (інтерполяція).Коментарі (0)

Коментарі відсутні!

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі