03/09/2019

Яка різниця між Xiaomi Mi та Redmi?

Mi телефони створені для більш вибагливих користувачів. Ці пристрої мають кращу швидкість та можливості обробки. Вони укомплектовані висококласними чіпсетами. Ці телефони мають більше оперативної та внутрішньої пам’яті порівняно з телефонами Redmi.

Швидкість читання та запису в Mi-телефонах більша, ніж у телефонів Redmi. Роздільна здатність екрана також краща в Mi-телефонах. Можна буде почувати себе набагато краще у використанні сенсорного екрану телефонів Mi порівняно з Redmi. У них високоякісна камера з двоколірним спалахом. Вони більш стильні і мають повністю металевий корпус. Завдяки високим характеристикам, особливістю смартфонів Miє висока ціна. Це флагманські телефони, побудовані для конкуренції з топовими телефонами інших виробників.

Телефони Redmi орієнтовані на споживача. Основна увага телефонів Redmi приділяється гарній продуктивності при низькому бюджеті. Ці пристрої мають меншу швидкість та можливості обробки в порівнянні з пристроями Mi. Вони переважно містять бюджетні датчики, камери та інше обладнання. Оперативної та внутрішньої пам'яті в телефонах Redmi достатньо для звичайних користувачів.

Але для вибагливого покупця Redmi так само має флагманські моделі у своїй лінійці, такі як: Redmi K20 Pro, Redmi Note 7/8/9 ProКоментарі (0)

Коментарі відсутні!

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі