18/01/2014

Як вибрати смартфон?

Якщо Ви хочете змінити свій телефон на смартфон, прочитайте дану статтю для полегшення вибору. Основні параметри, які необхідно врахувати при виборі:

 • кількість SIM-карт
 • розмір дисплею
 • продуктивність системи
 • операційна система
 • форм-фактором
 • якість камери

Кількість SIM-карт

У випадку, якщо Вам необхідно більше однієї SIM-карти і Ви не хочете носити із собою декілька телефонів, потрібно вибирати смартфон з підтримкою декількох SIM-карт, переважно на них є позначення 'Duo', 'Duos', 'Dual Sim'.

Розмір дисплею

Розмір дисплею напряму залежить від розміру апарату і бувають вони таких типів (по зростанню ціни): TFT, SuperLCD, PLS, IPS, IPS Retina, SuperAMOLED. Наступним важливим фактором є роздіна здатність дисплею (кількість точок по вертикалі і горизонталі) та щільність точок (PPI). Для прикладу, оптимальною роздільною здатністю для смартфона з 3-дюймовим дисплеєм можна вважати 800x480 пікселів. Якість зображення збільшується із збільшенням роздільної здатності.

Продуктивність системи

Основними компонентами тут є процесор та оперативна пам'ять. Для процесора важливим є його частота та кількість ядер, чим більше, тим він потужніший (мінусом є вище споживання енергії). Пам'ять, пам'ять, що тут писати - чим її більше, тим краще. Частота оперативної пам'яті також є важливим фактором у продуктивності всієї системи.

Операційна система

Android - найпопулярніша операційна система від Google, яка адаптована під усі можливі пристрої.
iOS - операційна система від Apple, яка має велику кількість прихильників по всьому світу. Тут є одне зайваження, що iOS розроблений спеціально для пристроїв яблучної компанії.
Windows Phone - наслідник Windows Mobile від Microsoft.

Форм-фактором

Виберіть форм-фактором, який найбільш підходить Вам: моноблок, слайдер/жабка, смартфон із QWERTY-клавіатурою, смартфон із сенсорним дисплеєм. Найпопулярнішими сьогодні є смартфони із сенсорним дисплеєм.

Якість камери

Якщо Ви плануєте використовувати смартфон також у якості фото/відео-камери, варто приглянутись до вищої роздільної здатності матриці, не менше 5 Мп.Коментарі (1)

 1. Андрей
  Андрей на 16.03.2017
  Самый лучший телефон это iphone, особенно как у меня 6-plus!) Всем советую, если уж раз попробуете, то не сможете отказаться! А покупали в магазине https://applegarden.com.ua/iphone-6-plus/ там и по цене все прилично, и оплата после получения.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

кві14
МРЕВ на Данила Апостола

МРЕВ або "Регіональний сервісний центр МВС". Що насправді...

січ18
Гідробокс Apollo TS-41W

По рекомендації більшості продавців, ми зупинилися на цій кабінці,...

Коментарі