18/01/2014

Як вибрати смартфон?

Якщо Ви хочете змінити свій телефон на смартфон, прочитайте дану статтю для полегшення вибору. Основні параметри, які необхідно врахувати при виборі:

 • кількість SIM-карт
 • розмір дисплею
 • продуктивність системи
 • операційна система
 • форм-фактором
 • якість камери

Кількість SIM-карт

У випадку, якщо Вам необхідно більше однієї SIM-карти і Ви не хочете носити із собою декілька телефонів, потрібно вибирати смартфон з підтримкою декількох SIM-карт, переважно на них є позначення 'Duo', 'Duos', 'Dual Sim'.

Розмір дисплею

Розмір дисплею напряму залежить від розміру апарату і бувають вони таких типів (по зростанню ціни): TFT, SuperLCD, PLS, IPS, IPS Retina, SuperAMOLED. Наступним важливим фактором є роздіна здатність дисплею (кількість точок по вертикалі і горизонталі) та щільність точок (PPI). Для прикладу, оптимальною роздільною здатністю для смартфона з 3-дюймовим дисплеєм можна вважати 800x480 пікселів. Якість зображення збільшується із збільшенням роздільної здатності.

Продуктивність системи

Основними компонентами тут є процесор та оперативна пам'ять. Для процесора важливим є його частота та кількість ядер, чим більше, тим він потужніший (мінусом є вище споживання енергії). Пам'ять, пам'ять, що тут писати - чим її більше, тим краще. Частота оперативної пам'яті також є важливим фактором у продуктивності всієї системи.

Операційна система

Android - найпопулярніша операційна система від Google, яка адаптована під усі можливі пристрої.
iOS - операційна система від Apple, яка має велику кількість прихильників по всьому світу. Тут є одне зайваження, що iOS розроблений спеціально для пристроїв яблучної компанії.
Windows Phone - наслідник Windows Mobile від Microsoft.

Форм-фактором

Виберіть форм-фактором, який найбільш підходить Вам: моноблок, слайдер/жабка, смартфон із QWERTY-клавіатурою, смартфон із сенсорним дисплеєм. Найпопулярнішими сьогодні є смартфони із сенсорним дисплеєм.

Якість камери

Якщо Ви плануєте використовувати смартфон також у якості фото/відео-камери, варто приглянутись до вищої роздільної здатності матриці, не менше 5 Мп.Коментарі (1)

 1. Андрей
  Андрей на 16.03.2017
  Самый лучший телефон это iphone, особенно как у меня 6-plus!) Всем советую, если уж раз попробуете, то не сможете отказаться! А покупали в магазине https://applegarden.com.ua/iphone-6-plus/ там и по цене все прилично, и оплата после получения.

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі