05/11/2013

Як вибрати ноутбук?

Як вибрати ноутбук? - ГУК

Останнім часом ноутбук може позволити собі будь-яка людина, так як вони вже давно втратили в ціні. Кілька років тому за $1000 можна було придбати лише бюджетну модель, а тепер за ці гроші Ви придбаєте ноутбук преміум сегменту.

Всі ноутбуки можна розділити на такі категорії:

  • ультрапортативні 11-12"
  • 13" ноутбуки
  • середнього розміру 14-16"
  • великі - 17" та більше
  • планшети-гібриди

Коротко розглянемо їхні особливості.

Ультрапортативні

Ультрапортативні системи з 11 - і 12-дюймовими екранами зазвичай мають низьковольтний процесор Intel Atom, іноді AMD E-серії.

13-дюймові ноутбуки

Займають унікальне місце в галузі, так як вважаються найменшим для комфортної роботи та зручний у транспортуванні. Основними прикладами можуть бути Apple MacBook Pro/Air та Sony Vaio Pro 13.

Середнього розміру 14-16"

15-дюймові ноутбуки з даної категорії є найбілш популярними. Більшість ноутбуків середнього розміру мають двоядерні або чотириядерні процесори, найчастіше це I-серія від Intel, поряд з 4 Гб або 8 Гб оперативної пам'яті, а також великі жорсткі диски, принаймні 320 ГБ дискового простору.

Великі

Ці масивні 17-дюймові і більші ноутбуки призначені для заміни Вашого старого комп'ютера, монітора та клавіатури одним ноутбуком, що також можна легко транспортувати при необхідності. До стандартної комплектації машин цього класу можна віднести чотириядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам'яті, дискретна графічна карта від Nvidia або AMD, монітор з розширенням 1920x1080 або 1600x900 у дешевших моделях.

Планшети-гібриди

До цієї категорії відносяться пристрої, які мають різні варіанти трансформації та екран (переважно 11 - 13 дюймів), що відокремлюється. Серцем таких планшетів є процесори Intel Atom та Core i5. Представниками цієї категорії можна назвати серію Yoga від Lenovo, а також ATIV Smart PC від Samsung.Коментарі (1)

  1. Таня
    Таня на 08.01.2014
    Навіть і не уявляла про таку кількість різних видів

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

кві14
МРЕВ на Данила Апостола

МРЕВ або "Регіональний сервісний центр МВС". Що насправді...

січ18
Гідробокс Apollo TS-41W

По рекомендації більшості продавців, ми зупинилися на цій кабінці,...

Коментарі