05/11/2013

Як вибрати ноутбук?

Як вибрати ноутбук? - ГУК

Останнім часом ноутбук може позволити собі будь-яка людина, так як вони вже давно втратили в ціні. Кілька років тому за $1000 можна було придбати лише бюджетну модель, а тепер за ці гроші Ви придбаєте ноутбук преміум сегменту.

Всі ноутбуки можна розділити на такі категорії:

  • ультрапортативні 11-12"
  • 13" ноутбуки
  • середнього розміру 14-16"
  • великі - 17" та більше
  • планшети-гібриди

Коротко розглянемо їхні особливості.

Ультрапортативні

Ультрапортативні системи з 11 - і 12-дюймовими екранами зазвичай мають низьковольтний процесор Intel Atom, іноді AMD E-серії.

13-дюймові ноутбуки

Займають унікальне місце в галузі, так як вважаються найменшим для комфортної роботи та зручний у транспортуванні. Основними прикладами можуть бути Apple MacBook Pro/Air та Sony Vaio Pro 13.

Середнього розміру 14-16"

15-дюймові ноутбуки з даної категорії є найбілш популярними. Більшість ноутбуків середнього розміру мають двоядерні або чотириядерні процесори, найчастіше це I-серія від Intel, поряд з 4 Гб або 8 Гб оперативної пам'яті, а також великі жорсткі диски, принаймні 320 ГБ дискового простору.

Великі

Ці масивні 17-дюймові і більші ноутбуки призначені для заміни Вашого старого комп'ютера, монітора та клавіатури одним ноутбуком, що також можна легко транспортувати при необхідності. До стандартної комплектації машин цього класу можна віднести чотириядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам'яті, дискретна графічна карта від Nvidia або AMD, монітор з розширенням 1920x1080 або 1600x900 у дешевших моделях.

Планшети-гібриди

До цієї категорії відносяться пристрої, які мають різні варіанти трансформації та екран (переважно 11 - 13 дюймів), що відокремлюється. Серцем таких планшетів є процесори Intel Atom та Core i5. Представниками цієї категорії можна назвати серію Yoga від Lenovo, а також ATIV Smart PC від Samsung.Коментарі (1)

  1. Таня
    Таня на 08.01.2014
    Навіть і не уявляла про таку кількість різних видів

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі