05/10/2019

Як вибрати автомобільний бустер?

Автомобільний бустер - це засіб для утримання дитини на достатній висоті з можливістю використання штатного ременя безпеки під час руху автомобіля. Він являє собою невелике сидіння з підлокітниками без спинки і внутрішніх ременів безпеки. За розміром бустер досить компактний і легкий.

Всі бустери можна розділити на дві групи: "2/3" і "3". Перша група призначається для дітей вагою 15-36 кг. Її особливість полягає в наявності спеціального ремінця-адаптера, який дозволяє правильно розташувати штатний автомобільний ремінь на тілі дитини і надійно пристебнути його. Група «3» використовується для дітей вагою 22-36 кг і не передбачає додаткових аксесуарів для фіксації.

Залежно від матеріалу виготовлення бустери можуть бути виготовлені з пінопласту, пластмаси і навіть з металевим каркасом.

Найбільш бюджетний, але, в той же час і самий непрактичний варіант - це пінопластовий бустер. Подібні моделі дуже легкі по вазі, але також і досить крихкі. У разі аварії вони не забезпечать повноцінний захист вашій дитині.

Пластмасовий бустер є більш надійним і безпечним. До того ж він має такі ж переваги, як і сидіння з пінопласту: легка вага, доступна ціна. Багато батьків вибирають саме пластмасові бустери завдяки їх практичності та універсальності.

Самим міцним і безпечним є бустер з металевим каркасом. Він має більші габарити в порівнянні з пінопластовими і пластмасовими моделями і є досить важким. Металевий каркас ховається в товстих шарах проміжного матеріалу. Зверху бустер обтягається м'якою тканиною, що забезпечує дитині комфорт під час поїздки.

Основна рекомендація при виборі автомобільного бустера - обов'язково вибирайте бустер разом з дитиною, щоб оцінити всі розміри та параметри.Коментарі (0)

Коментарі відсутні!

Додайте Ваш коментар

300

Останні відгуки

січ09
Meizu M6
// // коментарі відсутні

Нормальний телефон. Я його маю два роки і мені не потрібно новішої...

лис10
Джокер
// // коментарі відсутні

На перший погляд - це дуже дивне кіно, але на справді фільм є...

лис30
Новий паспортний сервіс (без черг)

Прийшов час робити новий біометричний паспорт. Їду на головну пошту в...

Коментарі